sobota, 12 kwietnia 2014

Айра - wampirzyca

Na początku tygodnia, dokładnie w poniedziałek,  przyszła do mnie paczuszka. Czekałam na nią niecierpliwie bo wiedziałam, że jest w niej główka mojej BJD! Obecnie mam dwie przedstawicielki tego rodzaju lal i obie są w skrajnych rozmiarach. Póki co moje serduszko skradła malutka Luna i właśnie gigantyczna Ajra. Moją SD mam dzięki Rozellce, która opisała jej historię w tym miejscu. Czas w jakim się na nią decydowałam nie był krótki, zatem Rozellko dziękuję Tobie za cierpliwość!!! <3
Moja BJD ma ciałko od ResinSoul w kolorze white a jej główka to Napidoll Ruber. Makijaż wykonała niezwykle uzdolniona  Shaiel, której również bardzo dziękuję za tak piękne jej wymalowanie. Dzięki Shaiel Aйра nabrała rumieńców, a nawet dostała trochę piegów :) Wygląda na to, że słońce przestało zagrażać jej życiu i będzie mogła bezpiecznie wychodzić z pudła za dnia i pozować w słonecznych plenerach :D Niestety obecnie musi cierpliwie poczekać w pudle zanim pokaże się Wam w całej okazałości, zatem dziś wrzucam tylko parę zdjęć jej wspaniałej buzi z wampirzymi ząbkami. 

6 komentarzy:

 1. Świetne, nowe życie podarowałaś temu uroczemu ciałku jak i pięknej i bardzo oryginalnej główce. Lalka ma spory potencjał, cieszę się, że go dobrze wyciągnełaś . Czekam na zdjęcie w ubranku od Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że stanęłam na wysokości zadania :) Niestety Ajra za ubrankiem jeszcze trochę poczeka, ale zamierzam ją pokazać jeszcze w stylizacji wiosenno-letniej :)

   Usuń
 2. Cudna jest! Bardzo mi się podoba stylizacja w pięknych rudych włosach - wygląda jak wampirzyca z filmu Coppoli :)
  No i BJD zawsze wybitnie inspirują do szycia im ubranek - więc czekać będę tak jak Rozella na Ajrę w Twoim ubranku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Twój komentarz zainspirował mnie do poszukiwań i zmotywował do dalszej pracy :D Mam nadzieję, że miło Was (Ciebie i Rozellkę) zaskoczę!

   Usuń
 3. Fajnie by wyglądała w czarnym wigu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem w trakcie poszukiwań odpowiedniego wiga :) jak znajdę coś odpowiedniego nie omieszkam Ajry pokazać :)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny mojego bloga, a jeśli zechcesz pozostawić swoją opinię sprawisz mi jeszcze większą radość! :)