niedziela, 2 marca 2014

Skarbczyk

Do napisania dzisiejszego postu zainspirował mnie wpis na blogu Lalkami - fashion dolls and miniature furniture (Dziękuję za inspirację!!). Dosłownie wczoraj wróciłam do domu z upolowaną drewnianą skrzyneczką z przeznaczeniem na lalkowe skarby (nadmienię, ze zakupu dokonałam w Empiku). Przy zakupie wiedziałam już do czego skarbczyk posłuży .... ledwo wróciłam do domu, moje lalkowe skarby wysypały się ze strunowych torebeczek i powędrowały w odpowiednie przegródki.
 
  
Część lalkowych rzeczy trzymam obecnie w drewnianym kuferku stylizowanym na skrzynię pełną skarbów a pozostałe? Tradycyjnie, w tekturowych ładnych pudełkach.
 
Chciałabym korzystając z okazji poinformować, że wyniki realizowanego wspólnie z Annge18 projektu "Doll in earth tones" ze względu na dość napięty plan prac poza lalkowych - jeżeli można to tak określić :) - zostaną zamieszczone w następnym tygodniu. Zatem praca wre a maszyny furczą, że aż miło :) 

3 komentarze:

 1. Bardzo dobry pomysł , bo pięknie to teraz wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i cieszę się, że się Tobie podoba :) nieskromnie mówiąc nie mogę się napatrzeć !! podejrzewam że jeszcze przez parę dni będzie mnie hipnotyzował :)

   Usuń
 2. Wspaniale wszystko wygląda :)
  Uwielbiam oglądać kolekcjonerskie zdjęcia od kulis - jak przechowują swoje miniaturki, buciki, ubranka itd. - inspiruje to i podsuwa masę pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny mojego bloga, a jeśli zechcesz pozostawić swoją opinię sprawisz mi jeszcze większą radość! :)