niedziela, 9 lutego 2014

Project "Doll in earth tones"

Wszystko zaczęło się od zjazdu DollPlazy 2013, tutaj podziękowania dla Barbik, dzięki której mogłam zobaczyć i "pomacać" Parnillę. Oczywiście co tu dużo mówić, nie trzeba było długo czekać aby przy nadarzającej się okazji zakupić tę 18,5" pannę.
 Parnilla przybyła do mnie goluteńka, bosa i łysa. Żal mi się zrobiło dziewczyny i popytałam tu i tam o możliwość nabycia zarówno wiga jak i bucików dla nowej lokatorki, bo jakby nie patrzeć to ona nago może chodzić, ale łysa??? i bez butów??? O nie, o tym mowy nie ma!!!
Moje pytanie skierowałam miedzy innymi do Ani (AnnCollection), dzięki niej moja Parnilla otrzymała piękną perukę i buciki. Podczas wymiany email i prowadzonej rozmowy, wydało się, że obie nie przepadamy za gotycką stylizacją zarówno Evangeliny (Ange18 ma przepiękną przedstawicielkę tejże linii) jaki i Parnilli. Ania zaproponowała realizację wspólnego projektu, na który chętnie i z zapałem przystałam. Dopracowałyśmy wspólnie szczegóły, ustaliłyśmy nazwę i oto realizujemy wspólnie projekt:
"DOLL IN EARTH TONES"
Projekt polega na zaprojektowaniu stylizacji dla Evangeliny/Parnilli i obowiązuje w nim parę zasad:
1. Czas realizacji: 4 tygodnie, przy czym dopuszczamy jednokrotne przesunięcie terminu, jednakże nie więcej niż o 1 tydzień.
Czas poświęcony na realizację projektu podzieliłyśmy na parę etapów są to m.in:
- opracowanie modelu, kreacji,
- dobór, poszukiwanie i kompletowanie tkanin,
- szycie i realizacja wymyślonej stylizacji,
- przygotowanie kreacji i prezentacja na modelce.
2. Temat: stylizacja współczesna, kolekcja codzienna,
3. Kolorystyka: barwy ziemi, tu nie ma zaskoczenia bo sam tytuł projektu ją sugeruje.
 Na dziś tyle o Wspólnym projekcie, efekty będzie można obejrzeć za parę tygodni, tymczasem przedstawiamy nasze modelki: poniżej moja Parnilla i Evangelila należąca do Ani. Czyż te ognistowłose, temperamentne dziewczyny nie są piękne i bez odzienia?

2 komentarze:

  1. Super pomysł na wspólny projekt. Nie mogę się doczekać finału. A Parnillę masz cudo. Gratuluję.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Rozelko :* ja też się nie mogę doczekać efektu końcowego :) a już nie mówię o ciekawości jaka mnie wprost pożera na myśl o kreacji wymyślonej przez Ange18!

      Usuń

Dziękuję za odwiedziny mojego bloga, a jeśli zechcesz pozostawić swoją opinię sprawisz mi jeszcze większą radość! :)